Przejrzyste ceny All-inclusive

Zawsze wiesz przed podróżą, ile zapłacisz za wynajem limuzyny z kierowcą.

Bezstresowy transfer lotniskowy

Nie ma pośpiechu. W cenę transferu lotniskowego zawsze wliczamy 60 minut bezpłatnego oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać usługę transportu VIP aż do 24h przez planowanym rozpoczęciem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Odwiedzając Kraków, wynajmij limuzynę z prywatnym kierowcą.

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Odwiedzając Kraków, wynajmij limuzynę z prywatnym kierowcą.

Kraków to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych polskich miast, które dodatkowo ma niezwykłą i bardzo bogatą historię. Dlatego nawet osoby przyjeżdżające tutaj w interesach często znajdują choćby krótką chwilę na zobaczenie słynnego Wawelu lub innych miejscowych zabytków. Oczywiście Kraków może zachwycić swoją różnorodnością, ale warto pamiętać, że jest to przede wszystkim duże oraz gęsto zaludnione miasto. To z kolei oznacza spore natężenie ruchu ulicznego i wynikające z tego utrudnienia związane z podróżowaniem. Jeżeli więc chciałbyś uzyskać gwarancję swobodnego podróżowania po dawnej stolicy Polski, zapraszamy Cię do zapoznania się z usługą transportu VIP Kraków. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja pod względem komfortowego transportu.

Co możesz zyskać dzięki transportowi VIP w Krakowie? Przede wszystkim otrzymasz wówczas na wyłączność wybrany przez Ciebie samochód wraz z profesjonalnym kierowcą. W trosce o wygodę naszych klientów wprowadziliśmy najwyższe możliwe standardy dotyczące realizacji takich usług. Dlatego też cała nasza flota obejmuje wyłącznie nowoczesne samochody z bardzo bogatym wyposażeniem. Dzięki nim nawet te dłuższe wyjazdy nie wpłyną na obniżenie poziomu Twojego komfortu. Ogromną wagę przywiązujemy również do kwestii wyboru właściwego kierowcy. Do realizacji transportu VIP w Krakowie wyznaczamy tylko szoferów znających okoliczne drogi. Nasza praktyka wielokrotnie pokazała, że kierowcy dobrze znający okolicę są w stanie lepiej zaplanować optymalne trasy przejazdów. Co więcej, nasi kierowcy obsługujący transport VIP Kraków przestrzegają wszelkich norm w zakresie dress code’u oraz savoir-vivre’u. Oczywiście posługują się także językiem angielskim i polskim abyś mógł łatwo się z nimi porozumieć. Wszystko po to, żeby Twoje doświadczenie związane z podróżą do Krakowa było bliskie perfekcji.

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Kraków Balice (KRK)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Krakowie

Transfer lotniskowy Kraków

Transport VIP w Krakowie i dostęp do samochodu na wyłączność zapewni Ci pełną swobodę w planowaniu trasy. Jeśli tylko wyrazisz takie życzenie, połączymy taką usługę z transferem lotniskowym w Krakowie. Nasi kierowcy regularnie obsługują takie trasy, dlatego możemy odebrać Cię bezpośrednio z miejscowego lotniska im. Jana Pawła II. Po odbiorze z lotniska uzyskasz pełną decyzyjność w zakresie planowania podróży. Oczywiście nasz kierowca będzie służyć Ci radą, jeśli wolisz zdać się na jego doświadczenie i znajomość okolicy. Ponadto w trakcie każdej podróży będziesz mógł oddać się swoim ulubionym rozrywkom. W naszych samochodach znajdziesz wysokiej klasy nagłośnienie oraz szybką sieć Wi-Fi. Dzięki takim udogodnieniom czas spędzany w podróży nie powinien się dłużyć.

Kraków jako duże polskie miasto jest bardzo ważnym obszarem naszej działalności. Jednak oferta transportu VIP jest dostępna również w innych polskich i zagranicznych miastach. Jesteśmy więc w stanie dostosować naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb oraz aktualnego planu podróży. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszego systemu rezerwacji pojazdów. Już teraz wspólnie możemy zadbać o Twoją kolejną udaną podróż.

choose-wrap2-back