Transfer lotniskowy | Poznań

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko w Poznaniu (POZ)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Poznaniu

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Poznaniu (POZ)

Poznań to stolica Wielkopolski i piąte największe miasto w Polsce. Co więcej, Poznań znajduje się w centralnej części kraju, dzięki czemu jest to idealne miejsce na rozpoczęcie podróży po Polsce. Oczywiście taka podróż powinna być dobrze zorganizowana. Jeżeli więc planujesz przylot do Poznania, zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty luksusowych transferów lotniskowych. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować klientom najwyższe możliwe standardy w czasie transferu lotniskowego VIP. Dlatego taka oferta będzie świetnym wyborem dla osób ceniących komfort oraz sprawdzone rozwiązania.

Prywatny transport lotniskowy VIP z Poznania stanowi najlepszą i najwygodniejszą opcję dla podróżujących. Bardzo dużym atutem jest możliwość rezerwacji takiego transferu ze sporym wyprzedzeniem. Dzięki temu po wylądowaniu nie będziesz musiał tracić cennego czasu oraz nerwów na szukanie w pośpiechu pierwszej wolnej taksówki. Zamiast tego otrzymujesz w pełni spersonalizowany transfer z lotniska w Poznaniu i gwarancję najwyższej wygody podczas podróży do miejsca docelowego.

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Poznań (POZ)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Poznaniu

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Bardzo ważnym atutem naszej oferty jest doskonała organizacja transferów lotniskowych VIP. W dniu Twojego przylotu będziemy śledzić lot w czasie rzeczywistym, aby pojawić się na lotnisku we właściwym momencie. Nie musisz więc martwić się ewentualnymi opóźnieniami, bo nasz kierowca będzie na Ciebie czekać w hali przylotów. Rozpoznasz go po tabliczce albo iPadzie z Twoim nazwiskiem. Kierowca pomoże Ci z bagażami i zaprowadzi do zamówionego samochodu.

Co odróżnia transfer lotniskowy VIP od innych ofert? Przede wszystkim dbałość o każdy detal związany z podróżą. Do realizacji Twojego transferu lotniskowego z Poznania wyznaczymy kierowcę, który dobrze zna drogi w Wielkopolsce. To daje Ci gwarancję, że kierowca wybierze taką trasę, aby podróż była możliwie najszybsza i najbardziej komfortowa.

W czasie takiego przejazdu możesz liczyć na maksymalny poziom wygody. We wszystkich naszych samochodach znajduje się woda w szklanych butelkach oraz słodkie przekąski. Do Twojej dyspozycji będzie także sieć Wi-Fi. Jeżeli lubisz słuchać muzyki w czasie jazdy, oczywiście zapewnimy Ci taką możliwość. Wszystko po to, aby zamówiony transfer lotniskowy w Poznaniu był dla Ciebie unikalnym doświadczeniem i źródłem wielu pozytywnych doznań.

Do realizacji zamówionych transferów lotniskowych premium wykorzystujemy naszą bardzo nowoczesną flotę samochodów. Jeśli jednak potrzebujesz takiego pojazdu na dłuższy czas, jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb. Naszym klientom zapewniamy możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą w Poznaniu na określony czas. Dzięki tej usłudze będziesz mógł dopasować każdy szczegół podróży do swoich indywidualnych planów. Jest to zatem bardzo dobra propozycja dla osób ceniących wysokie standardy i swobodę w ustalaniu harmonogramu wyjazdu.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska, które obsługujemy

slider-btn-design