Transfer lotniskowy | Warszawa-Modlin

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko Warszawa-Modlin (WMI)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przez planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Warszawie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko Warszawa-Modlin (WMI)

Choć lotnisko w Modlinie jest dużo mniejszym lotniskiem niż Chopina w Warszawie, ruch mimo wszystko potrafi być tutaj naprawdę spory. Dlatego również i tutaj oferujemy usługę luksusowego transferu z lotniska Warszawa Modlin.

Oczywiście przy każdym lotnisku można znaleźć postój taksówek, które mają zapewniać transport pasażerom. Jednak tego typu usługi pozostawiają wiele do życzenia. Ograniczona dostępność, niepewne standardy i niekorzystny stosunek ceny do jakości; to tylko kilka problemów. Dlatego nasza usługa transportu VIP z lotniska Warszawa-Modlin stanowi idealne rozwiązanie takich niedogodności. Na przestrzeni lat udało nam się wypracować najwyższe standardy w obsłudze transferów lotniskowych, dzięki czemu nasza oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób mających szczególnie wysokie wymagania.

Luksusowy transfer na lotnisko Warszawa-Modlin

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Warszawie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Zamiast wysłużonych taksówek oferujemy naszym klientom prawdziwy transport lotniskowy VIP w nowoczesnych pojazdach marki Mercedes-Benz. Nie musisz już martwić się o gorączkowe szukanie pierwszej wolnej taksówki.

Nasz elegancko ubrany kierowca będzie oczekiwał na Ciebie w hali przylotów na lotnisku Warszawa-Modlin ze spersonalizowaną tabliczką powitalną. Następnie, pomoże z przewiezieniem bagażu i zaprowadzi Cię prosto do zamówionej limuzyny. W ten sposób będziesz mógł szybko odpocząć w czasie komfortowego transferu z lotniska do hotelu w Warszawie lub innym mieście.

Ponieważ zawsze śledzimy loty w czasie rzeczywistym, zawsze jesteśmy na czas i nie doliczamy żadnych opłat za opóźniony przylot. Wszyscy nasi kierowcy posługują się językiem angielskim oraz cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą.

Luksusowy transfer lotniskowy w Warszawie to jedna z najważniejszych usług w naszej ofercie. Bogate doświadczenie pozwoliło nam na bardzo dokładne poznanie oczekiwań oraz najważniejszych potrzeb klientów. Dzięki temu dosłownie na nowo zdefiniowaliśmy standardy dotyczące transferów lotniskowych w Warszawie.

W ramach zamówionego transferu premium Warszawa-Modlin oferujemy przewóz autami o wysokim standardzie. Nasi pasażerowie w czasie transportu mogą zaspokoić pragnienie oraz lekki głód, ponieważ w naszych pojazdach znajduje się zarówno woda podawana w szklanych butelkach, jak i różne przekąski. Wszystko po to, aby zamówiony transfer z lotniska w Modlinie spełniał wszelkie możliwe standardy dotyczące komfortu podróży.

Jeśli czujesz, że  transfer VIP z Modlina to usługa skrojona pod Twoje potrzeby, już teraz zapraszamy do  kontaktu z nami lub rezerwacji online. Dopasujemy naszą usługę do Twoich indywidualnych oczekiwań oraz planu podróży.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska,
które obsługujemy

slider-btn-design