Transfer lotniskowy | Katowice

Ekskluzywny transfer lotniskowy z / na lotnisko w Katowicach (KTW)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Katowicach

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Katowicach (KTW)

Transfer lotniskowy VIP w Katowicach to zdecydowanie wyjątkowa usługa. Świadczą o niej najwyższe standardy, którymi cechuje się organizowany przez nas transport. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów z bogatym wyposażeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić maksymalny komfort w czasie transferu z lotniska w Katowicach. Dlatego nasze usługi spełnią oczekiwania nawet tych szczególnie wymagających osób, które oczekują pełnego profesjonalizmu i standardów na najwyższym poziomie.

 

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Katowice (KTW)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Katowicach

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Naszym głównym znakiem rozpoznawczym od zawsze była doskonała organizacja każdego zamówionego transferu lotniskowego premium. Dbałość o każdy detal pozwoliła nam na wyznaczenie zupełnie nowych standardów pod względem organizacji takich transferów. Z tego względu jesteśmy w stanie zaoferować Ci wygodę i jakość, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Toteż nasza oferta jest przystosowana do potrzeb: celebrytów, polityków, artystów, dyplomatów oraz innych osób ceniących komfort i sprawdzone rozwiązania.

Kiedy zamówisz transfer VIP z lotniska Katowice, zadbamy o wszystkie szczegóły związane z Twoim transportem. Przede wszystkim do jego wykonania przydzielimy kierowcę, który potrafi bardzo sprawnie poruszać się po okolicznych drogach. To pozwoli na lepsze i szybsze zaplanowanie optymalnej trasy przejazdu. Ponadto będziemy śledzić przebieg Twojego lotu w czasie rzeczywistym, aby mieć pewność, że nasz kierowca będzie na Ciebie czekać tuż po wylądowaniu. Nie musisz więc informować nas o nagłych opóźnieniach lotu – jesteśmy na to odpowiednio przygotowani.

Nasz kierowca będzie na Ciebie czekać w hali przylotów. Rozpoznasz go po tabliczce, na której będzie widnieć Twoje nazwisko. Kierowca od razu pomoże Ci z bagażami i zaprowadzi wprost pod drzwi samochodu. Oczywiście w czasie jazdy możesz się odprężyć oraz skorzystać z przygotowanych przez nas udogodnień. Do Twojej dyspozycji będzie między innymi szybka sieć Wi-Fi i możliwość odtworzenia ulubionej muzyki. Ponadto przy organizacji transferów lotniskowych VIP dbamy o to, aby w naszych pojazdach zawsze znajdowała się woda w szklanych butelkach oraz słodkie przekąski. Wszystko po to, aby Twój transfer z lotniska Katowice był dla Ciebie źródłem wielu pozytywnych odczuć. Satysfakcja klientów od dawna stanowi jeden z naszych najważniejszych priorytetów.

Co więcej, jesteśmy w stanie szczegółowo dopasowywać naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz więc zamówić transfer lotniskowy Katowice i wskazać dowolny punkt docelowy. Jeżeli natomiast potrzebujesz samochodu na dłuższy czas, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu samochodu z kierowcą w Katowicach. Jest to najlepsza i najwygodniejsza opcja dla osób planujących dłuższy pobyt na Śląsku. Zapewnia ona dużą swobodę oraz możliwość zmiany planu podróży, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Taka usługa jest więc doskonałą opcją dla osób stawiających na maksymalny komfort oraz elastyczność.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska, które obsługujemy

slider-btn-design