Transfer lotniskowy | Bratysława

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko w Bratysławie (BTS)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przez planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Bratysławie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Bratysławie (BTS)

Lotnisko w Bratysławie stanowi najważniejszy punkt na lotniskowej mapie Słowacji. Jednak sama lokalizacja tego portu wykracza daleko poza transport krajowy. Położenie Bratysławy sprawia, że z tego lotniska można łatwo dotrzeć do Wiednia oraz Budapesztu. Warto również dodać, iż w odległości około 10 kilometrów od lotniska mieści się słynny Grand Hotel River Park, czyli jeden z najbardziej luksusowych 5-gwiazdkowych hoteli na Słowacji. To wszystko sprawia, że lotnisko w Bratysławie stanowi idealne miejsce do rozpoczęcia podróży po tej części Europy. Żeby jednak taka podróż miała spokojny początek, warto zadbać o sprawdzony transfer lotniskowy w Bratysławie. Rezerwacja transferu lotniskowego VIP pozwala na uniknięcie wielu problemów związanych z szukaniem transportu dopiero po przybyciu na miejsce. Dodatkowo wybór naszej oferty będzie dla Ciebie gwarancją satysfakcji i najwyższych standardów w czasie transferu z lotniska Bratysława.

Luksusowy transfer na lotnisko w Bratysławie

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Bratysławie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Kiedy rozpoczynaliśmy działalność, naszym priorytetem od samego początku była doskonała organizacja oraz zapewnienie naszym klientom maksymalnego komfortu w czasie transferów lotniskowych VIP. Te wartości wyznajemy do dzisiaj i to one pozwoliły nam na stworzenie najlepszej oferty na rynku.

Doskonała organizacja oznacza dla nas konieczność zadbania o każdy aspekt związany z transferem lotniskowym. Dlatego też umożliwiamy naszym klientom komfortowe rezerwowanie transferów z wyprzedzeniem. W czasie takiej rezerwacji zapewniamy możliwość wyboru jednego z naszych nowoczesnych i bogato wyposażonych samochodów. Oprócz tego prosimy o wpisanie do systemu numeru lotu, którym przybędziesz do Bratysławy. To pozwoli nam na śledzenie przebiegu Twojego lotu w dniu transferu. Dzięki temu od razu dowiemy się o ewentualnych opóźnieniach, a co za tym idzie – będziemy mogli odpowiednio dopasować czas przyjazdu na lotnisko. Wszystko po to, aby kierowca czekał na Ciebie o właściwej porze.

Nasi kierowcy zawsze mają przy sobie powitalne tabliczki. Może się na nich znaleźć Twoje nazwisko lub np. logo Twojej firmy, jeśli wolisz takie rozwiązanie. Dzięki temu łatwo odnajdziesz kierowcę czekającego w hali przylotów. Następnie kierowca pomoże Ci przenieść bagaże do zaparkowanego samochodu. Po wejściu do pojazdu będziesz mógł odpocząć i spędzić czas na przeglądaniu internetu (w samochodach udostępniamy sieć Wi-Fi) lub słuchaniu ulubionej muzyki podczas jazdy. Do tego w pojeździe znajdziesz słodkie przekąski i wodę serwowaną w szklanych butelkach.

Jeśli zamówisz transfer lotniskowy VIP z Bratysławy, wyznaczymy do jego realizacji kierowcę, który dobrze zna miejscowe trasy. Taki kierowca zadba więc o to, aby Twój transfer do hotelu albo innego miejsca docelowego przebiegł zgodnie z planem. Jeśli potrzebujesz jednak samochodu na dłuższy czas, koniecznie sprawdź naszą ofertę dotyczącą wynajęcia samochodu z kierowcą w Bratysławie. Przy wyborze takiej usługi otrzymujesz samochód na wyłączność, co daje Ci możliwość swobodnego dostosowania planów podróży.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska,
które obsługujemy

slider-btn-design