Katowice

Transport VIP

Transport VIP Katowice

Przejrzyste ceny All-inclusive

Zawsze wiesz przed podróżą, ile zapłacisz za wynajem limuzyny z kierowcą.

Bezstresowy transfer lotniskowy

Nie ma pośpiechu. W cenę transferu lotniskowego zawsze wliczamy 60 minut bezpłatnego oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać usługę transportu VIP aż do 24h przez planowanym rozpoczęciem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Odwiedzając Katowice, wynajmij limuzynę z prywatnym kierowcą.

Województwo śląskie jest najlepszym przykładem tego, że od każdej reguły zdarzają się również wyjątki. Polska nie wydaje się przecież mocno zurbanizowanym krajem, ale Katowice i cały Śląsk wydają się przeczyć temu twierdzeniu. W tym regionie znajduje się kilka naprawdę dużych miast, a na dodatek wszystkie są położone obok siebie. Z tego względu Śląsk jest bardzo ważnym miejscem na mapie polskiej gospodarki. Wysoki poziom urbanizacji sprawia, że wiele firm ma tutaj swoje oddziały lub siedziby. Co więcej, słynny katowicki Spodek i pobliskie Centrum Kongresowe to dwa miejsca, które regularnie goszczą rozmaite wydarzenia poświęcone sportowi, kulturze lub biznesowi. To wszystko sprawia, że na Śląsk regularnie przyjeżdżają osoby z całego świata. Podczas takich wyjazdów ogromne znaczenie ma dostęp do niezawodnego i sprawdzonego środka transportu. Dlatego wszystkim osobom przybywającym na Śląsk oferujemy usługę transportu VIP. Pod wieloma względami jest ona najlepszym rozwiązaniem dla osób planujących odwiedzenie Katowic oraz sąsiednich miast.

Transport VIP Katowice

Transport VIP Katowice to usługa opracowana z ogromną dbałością o każdy detal. W jej ramach zapewniamy Państwu wyłączny dostęp do wybranego samochodu wraz z kierowcą. Transport VIP wymaga zachowania najwyższych standardów, dlatego nasza flota składa się wyłącznie z nowoczesnych i bardzo komfortowych modeli. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić maksymalną wygodę podczas jazdy. Ponadto wszyscy nasi klienci uzyskują dostęp do licznych udogodnień w ramach transportu VIP Katowice. We wszystkich naszych samochodach znajduje się szybka sieć Wi-Fi oraz system nagłośnienia umożliwiający słuchanie ulubionej muzyki.

Usługa transportu VIP Katowice zapewnia również pełne wsparcie ze strony kierowcy. W trosce o komfort naszych klientów wdrożyliśmy w życie procedury, które zapewniają najwyższe standardy podczas realizacji usług transportowych. Jedna z takich zasad zakłada, że do realizacji transportu VIP w Katowicach wyznaczamy kierowców znających okoliczne drogi. Tacy kierowcy nie muszą całkowicie polegać na nawigacji, ponieważ sami znają pobliskie trasy, dzięki czemu są w stanie samodzielnie wybrać najlepszą i najwygodniejszą drogę. Z tego względu nasi kierowcy mogą służyć Państwu radą pod kątem zaplanowania podróży lub jednej konkretnej trasy.

Transfer lotniskowy Katowice

Wszyscy nasi kierowcy płynnie porozumiewają się w języku angielskim, dlatego nie muszą się Państwo martwić kwestią bariery językowej. Ponadto dbamy o to, aby w czasie transportu VIP kierowcy przestrzegali wszelkich norm w zakresie savoir-vivre’u. W taki sposób tworzymy nową jakość pod względem organizacji usług transportowych.

Transport VIP Katowice to popularna, ale nie jedyna usługa w naszym asortymencie. Już od lat świadczymy nasze usługi na terenie wszystkich polskich miast oraz w wybranych miastach zagranicznych. Obsługujemy również transfery lotniskowe w Katowicach i innych miastach. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jeśli natomiast chcą Państwo zaplanować swoją kolejną podróż, zapraszamy do skorzystania z systemu szybkiej rezerwacji pojazdu.

https://viptransfers.pl/wp-content/uploads/2022/02/katowice_airport_MINI-e1694766726155.jpeg
choose-wrap2-back