fbpx

Transfer lotniskowy | Kraków

Transport VIP z lotniska Kraków Balice (KRK)


Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przez planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Krakowie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Kraków Balice

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Krakowie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Nasz elegancko ubrany kierowca będzie oczekiwał na Ciebie w hali przylotów na lotnisku Kraków Balice, ze spersonalizowaną tabliczką powitalną. Ponieważ zawsze śledzimy loty w czasie rzeczywistym, zawsze jesteśmy na czas. Nie doliczamy żadnych opłat za opóźniony przylot. Wszyscy nasi kierowcy posługują się językiem angielskim oraz cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. W związku z tym, zaraz po przywitaniu, kierowca zaprowadzi Cię do samochodu, pomagając z bagażami. 

Każdy z naszych samochodów jest regularnie sprzątany, dezynfekowany i ozonowany. Na pokładzie zawsze znajduje się woda butelkowana w szklanych butelkach, słodka przekąska, płyn dezynfekujący, chusteczki i wiele więcej. Możesz również skorzystać z dostępu do bezprzewodowego internetu LTE.

Nasi kierowcy są niezwykle pomocni i uczynni. Służą pomocą zarówno w kwestii co warto zobaczyć w Krakowie, ale również do jakiej restauracji się udać, czy gdzie wymienić pieniądze po korzystnym kursie.

Między innymi te i inne szczegóły sprawiają, że coraz więcej osób woli wybrać luksusowy transfer lotniskowy w VIP Transfers, niż zwykły przejazd taxi.