Transfer lotniskowy | Praga

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko Václava Havla w Pradze (PRG)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przez planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Pradze

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Pradze (PRG)

Port lotniczy im. Václava Havla to zdecydowanie największe i najważniejsze lotnisko w całej Republice Czeskiej. Mieści się ono w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od Zamku na Hradczanach oraz ścisłego centrum Pragi. Dlatego jest to idealne lotnisko dla osób planujących pobyt w centralnej części Republiki Czeskiej. Aby jednak rozpocząć taki pobyt bez dodatkowych nerwów, warto z wyprzedzeniem zarezerwować transfer lotniskowy z Pragi. Jest to istotne choćby ze względu na duży ruch, który panuje na tym lotnisku właściwie przez cały rok. Dlatego czasami znalezienie wolnej taksówki może być tutaj problematyczne. Z tego względu transfer lotniskowy VIP stanowi nie tylko pewniejsze, ale również bardziej komfortowe rozwiązanie. Jest to bez wątpienia najlepsza opcja dla osób ceniących własny czas i wygodę.

Luksusowy transfer na lotnisko w Pradze

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Pradze

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Od samego początku działalności naszym priorytetem było zdefiniowanie nowych standardów pod względem organizacji transferów lotniskowych VIP. Dobrze wiedzieliśmy o tym, że nasi klienci będą oczekiwać najwyższych standardów oraz maksymalnego komfortu w czasie transportu z lotniska. Dlatego wprowadziliśmy w życie określone procedury, które zapewniają doskonałą organizację każdego realizowanego transferu.

Jeżeli chcesz skorzystać z usługi transferu lotniskowego w Pradze, umożliwimy Ci dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem. Jednocześnie przypiszemy do niej numer lotu, którym masz przybyć do Pragi. Dzięki temu w dniu przylotu będziemy w stanie śledzić lot w czasie rzeczywistym, co pozwoli nam na szybką reakcję w przypadku ewentualnych opóźnień. Takie podejście sprawia, że nasz kierowca zawsze będzie czekać na Ciebie, kiedy tylko wylądujesz. Co więcej, nie będzie to przypadkowy kierowca. Do realizacji Twojego transferu z lotniska w Pradze wyznaczymy kierowcę, który dobrze zna okoliczne drogi. Jego praktyczna znajomość okolicy pozwoli na lepsze i szybsze zaplanowanie trasy przejazdu.

Po spotkaniu z kierowcą czekającym w hali przylotów udacie się wspólnie do samochodu. Co jasne, dołożyliśmy wszelkich starań do tego, aby zapewnić Ci maksymalny komfort w czasie podróży. Do Twojej dyspozycji będzie między innymi szybka sieć Wi-Fi oraz system nagłośnienia, który pozwoli na odtworzenie wybranej muzyki. Ponadto w czasie jazdy możesz napić się świeżej wody w szklanych butelkach oraz zaspokoić mały głód dzięki słodkim przekąskom.

Kolejnym ważnym atutem naszej oferty jest możliwość przystosowania usług do potrzeb klientów. Jeżeli zależy Ci tylko na sprawdzonym transferze lotniskowym z Pragi, opisywana opcja będzie dla Ciebie odpowiednia. Jednak przygotowaliśmy także alternatywę dla osób planujących dłuższy pobyt w Pradze. Jest nią usługa wynajęcia samochodu z kierowcą w Pradze. Taka opcja stanowi najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają ściśle określony harmonogram podróży i muszą zadbać o sprawny transport. Co więcej, nawet konieczność zmiany takiego planu nie będzie stanowić wtedy większego problemu. Trudno więc o lepszą opcję dla osób stawiających na swobodę oraz pewność w planowaniu podróży.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska,
które obsługujemy

slider-btn-design