Transfer lotniskowy | Warszawa

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przez planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Warszawie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)

Nasze luksusowe transfery lotniskowe w Warszawie niosą szereg korzyści dla osób pragnących wnieść swoje doświadczenie podróży na nowe szczyty. W VIP Transfers wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i oferujemy luksusowy transfer lotniskowy. Jeśli niebawem masz zamiar przybyć na lotnisko Chopina, transport premium w Warszawie to usługa właśnie dla Ciebie.

Nasza oferta powstała z myślą o osobach, którym zależy na sprawdzonym, rzetelnym transferze lotniskowym o najwyższym standardzie. Najbardziej wymagający klienci nie chcą tracić swojego cennego czasu na pośpieszne szukanie pierwszej wolnej taksówki na postoju. Co gorsza, zamówienie przypadkowego transferu z lotniska Chopina może oznaczać duży wydatek, który jednak nie musi oznaczać wyższego standardu. Po co więc tak ryzykować? Lepszym rozwiązaniem będzie rezerwacja transferu lotniskowego z wyprzedzeniem.

Luksusowy transfer na lotnisko Chopina w Warszawie

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Warszawie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Nasz elegancko ubrany kierowca będzie oczekiwał na Ciebie w hali przylotów na lotnisku Warszawa Chopina, ze spersonalizowaną tabliczką powitalną. Następnie, pomoże z przewiezieniem bagażu i zaprowadzi Cię prosto do zamawianej limuzyny. W ten sposób będziesz mógł szybko odpocząć w czasie komfortowego transferu z lotniska do hotelu w Warszawie lub innym mieście.

Ponieważ zawsze śledzimy loty w czasie rzeczywistym, zawsze jesteśmy na czas i nie doliczamy żadnych opłat za opóźniony przylot. Wszyscy nasi kierowcy posługują się językiem angielskim oraz cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą.

Luksusowy transfer lotniskowy w Warszawie to jedna z najważniejszych usług w naszej ofercie. Bogate doświadczenie pozwoliło nam na bardzo dokładne poznanie oczekiwań oraz najważniejszych potrzeb klientów. Dzięki temu dosłownie na nowo zdefiniowaliśmy standardy dotyczące transferów lotniskowych w Warszawie.

Dzisiaj to właśnie nasza firma uchodzi za lidera w branży luksusowego przewozu osób. Z naszej oferty korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i celebryci oraz politycy, a także przedstawiciele dyplomatyczni. Nie jest to przypadek, ponieważ takie osoby doceniają najwyższy standard gwarantowany przez nasz transport VIP. Nowoczesne i bogato wyposażone samochody marki premium gwarantują maksymalną wygodę w czasie podróży. Z kolei doświadczeni szoferzy zadbają o to, aby taka podróż przebiegła w bezpieczny oraz komfortowy sposób.

Jeśli czujesz, że transfer VIP z lotniska Chopina lub transfer VIP z Modlina to usługa skrojona pod Twoje potrzeby, już teraz zapraszamy do  kontaktu z nami lub rezerwacji online. Dopasujemy naszą usługę do Twoich indywidualnych oczekiwań oraz planu podróży.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska,
które obsługujemy

slider-btn-design