Transfer lotniskowy | Rzeszów

Ekskluzywny transfer lotniskowy z / na lotnisko w Rzeszowie (RZE)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Rzeszowie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Rzeszowie (RZE)

Lotnisko w Rzeszowie to jedyny tak duży port lotniczy położony w południowo-wschodniej Polsce. Jest więc to oczywisty wybór dla wszystkich osób, które planują podróż do jednego ze wschodnich województw. Aby zaplanować taką podróż, warto zadbać przede wszystkim o sprawdzony transfer lotniskowy z Rzeszowa. Pod tym względem na szczególną uwagę zasługuje nasza wyjątkowa usługa, czyli transfer lotniskowy VIP. Wyróżniają ją najwyższe możliwe standardy oraz dbałość o każdy szczegół. Takie połączenie sprawia, że jest to oferta odpowiadająca oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających osób. Jeżeli więc cenisz komfort oraz profesjonalną realizację zamówionych usług, jest to idealna oferta dla Ciebie.

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Rzeszów (RZE)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Rzeszowie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Naszym celem od samego początku działalności było stworzenie najwyższych standardów pod względem organizacji transferów lotniskowych. Wiedzieliśmy o tym, że klienci często oczekują profesjonalizmu w każdym aspekcie, ale nie zawsze mogą na to liczyć. Dlatego stworzyliśmy nasze procedury w taki sposób, żeby dopracować wszystkie istotne szczegóły związane z realizowaniem transferów lotniskowych w Rzeszowie.

Efekty takiej pracy pozwalają nam na optymalne planowanie zamówionych transferów. Zawsze do realizacji transferu wyznaczamy kierowcę, który dobrze zna okolice wybranego lotniska. Praktyczna znajomość okolicy przekłada się na szybsze i lepsze planowanie trasy przejazdu, a to zapewnia naszym klientom dodatkową oszczędność czasu. Co więcej, dbamy o to, aby nasi kierowcy przestrzegali odpowiednich norm w zakresie ubioru oraz savoir-vivre’u. Jest to niezbędne do zachowania najwyższych standardów podczas transferów lotniskowych w Rzeszowie.

Jak przebiegają takie transfery? W dniu Twojego przybycia zawsze śledzimy przebieg lotu w czasie rzeczywistym. Doświadczenie pokazało nam, że w ten sposób możemy od razu przygotować się na ewentualne opóźnienia lub inne problemy. Dlatego Ty nie musisz się nimi martwić ani nas o nich informować. Kiedy tylko wylądujesz, nasz kierowca będzie już czekać w hali przylotów. Kierowca będzie trzymać powitalną tabliczkę z Twoim nazwiskiem lub logotypem Twojej firmy, abyś mógł szybko go rozpoznać. Następnie kierowca pomoże Ci z bagażami i zaprowadzi do samochodu.

Optymalne zaplanowanie trasy przejazdu to nie wszystko. Zadbaliśmy również o to, aby Twój transfer lotniskowy VIP Rzeszów gwarantował maksymalną wygodę. Z tego względu w naszych pojazdach zainstalowaliśmy sieci Wi-Fi oraz jakościowe systemy nagłośnienia. Dzięki temu w czasie jazdy będziesz mógł swobodnie korzystać z internetu i słuchać swojej ulubionej muzyki. Jeśli chodzi o dostęp do wody, zawsze serwujemy ją w szklanych butelkach. Ponadto w pojeździe znajdziesz także kilka słodkich przekąsek.

Transfer lotniskowy z Rzeszowa zagwarantuje Ci szybki i wygodny przejazd do wskazanego miejsca docelowego. Natomiast w przypadku dłuższych podróży możesz skorzystać z naszej innej usługi, czyli wynajęcia samochodu z kierowcą w Rzeszowie. Taka usługa zapewnia Ci pełną swobodę w korzystaniu z pojazdu oraz możliwość dowolnego planowania podróży.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska, które obsługujemy

slider-btn-design