fbpx

Transfer lotniskowy | Rzeszów

Ekskluzywny transfer lotniskowy z / na lotnisko w Rzeszowie (RZE)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Rzeszowie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Rzeszowie (RZE)

Gdy chodzi o dojazd z lub na lotnisko w Rzeszowie, często może to być dość stresującym doświadczeniem. Na szczęście nasze usługi premium w zakresie transferu lotniskowego w Rzeszowie stanowią wygodną i luksusową alternatywę dla tradycyjnych środków transportu. W VIP Transfers oferujemy wysokiej jakości opcje prywatnego transportu. Usługi te mają na celu zapewnienie podróżnym komfortowych i bezstresowych wrażeń, zapewniając, że dotrą do miejsca docelowego zrelaksowani i na czas.

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Rzeszów (RZE)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Rzeszowie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Nasz prywatny transfer lotniskowy w Rzeszowie posiada szereg zalet, które odróżniają go od zwykłych usług transferowych czy TAXI. Jedną z kluczowych cech tych usług jest nasza flota złożona z luksusowych i komfortowych pojazdów. Oferujemy nowoczesne i zadbane limuzyny oraz inne wysokiej klasy pojazdy, które zapewniają komfortową i przyjemną podróż.

Oprócz wygody, nasze usługi transportowe VIP cechują niezawodność i wysoka jakość. Podróżni mogą być pewni, że zostaną bezpiecznie przetransportowani do miejsca docelowego. Ta usługa premium z pewnością zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Pasażerowie są zawsze przewożeni prywatnym pojazdem z profesjonalnym kierowcą.

choose-wrap2-back