Transfer lotniskowy | Wrocław

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko we Wrocławiu (WRO)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP we Wrocławiu

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko we Wrocławiu (WRO)

Wrocław to jedno z największych miast w Polsce i najważniejszy punkt na południowo-zachodniej mapie kraju. Jako stolica województwa dolnośląskiego Wrocław stale gości rozmaite wydarzenia poświęcone sportowi, sztuce lub biznesowi. Nie można więc dziwić się temu, że ruch panujący na miejscowym lotnisku jest naprawdę duży. Dlatego szukanie transportu dopiero po wylądowaniu nie będzie najlepszym pomysłem. Zamiast tego możesz z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji transferu lotniskowego VIP we Wrocławiu. Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługą i zależy Ci na sprawdzonym rozwiązaniu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Naszym klientom zapewniamy możliwość zarezerwowania luksusowego transferu lotniskowego we Wrocławiu. Najwyższe standardy obsługi sprawiają, że jest to idealna oferta dla najbardziej wymagających osób. Gwarantujemy Ci dostęp do nowoczesnych i luksusowych samochodów, którymi kierują doświadczeni szoferzy. Dzięki temu komfort w czasie takiego transferu lotniskowego we Wrocławiu przebija wszystkie inne alternatywy. Właśnie dlatego nasza oferta będzie znakomitym wyborem dla osób ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu.

 

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Wrocław (WRO)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą we Wrocławiu

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Dzięki nam możesz liczyć na kompleksową organizację transferu lotniskowego we Wrocławiu. Naszym priorytetem jest zadbanie o każdy szczegół takiej podróży. Dlatego w dniu zamówionego transferu będziemy śledzić Twój lot w czasie rzeczywistym, aby zawsze czekać na Ciebie o właściwej porze. Tym samym ewentualne opóźnienia lotu nas nie zaskoczą i nie spowodują nagłego odwołania transferu. Pełen profesjonalizm świadczonych usług jest bowiem dla nas kluczową wartością.

Kiedy tylko wylądujesz, nasz kierowca będzie czekać na Ciebie w hali przylotów. Oczywiście będzie on trzymać tabliczkę lub iPada z Twoim nazwiskiem, abyś mógł szybko go odnaleźć. Następnie kierowca pomoże Ci z bagażami i zaprowadzi wprost do zamówionego samochodu. Później będziesz już mógł rozsiąść się wygodnie i odpocząć w czasie transferu do wybranego hotelu lub miejsca docelowego.

Nasze transfery lotniskowe vip zostały zaplanowane w taki sposób, aby zapewnić Ci możliwie najwyższy poziom komfortu. Dlatego w samochodzie zawsze będzie czekać na Ciebie woda w szklanych butelkach oraz słodkie przekąski. Ponadto w czasie jazdy będziesz mógł korzystać z sieci Wi-Fi oraz słuchać swojej ulubionej muzyki. Co ważne, Twój transfer lotniskowy VIP we Wrocławiu będzie obsługiwać kierowca, który doskonale zna okolice Dolnego Śląska. Jego wiedza pozwoli na wybór najlepszej, najszybszej i najbardziej komfortowej trasy.

Ponadto w momencie rezerwacji transportu lotniskowego z Wrocławia gwarantujemy Ci możliwość wyboru jednego z naszych luksusowych pojazdów. Nowoczesna flota przekłada się na jeszcze wyższe standardy przewozu i pełnię satysfakcji. Oczywiście nasza oferta obejmuje nie tylko transfery lotniskowe VIP, ale także wynajem samochodu z kierowcą we Wrocławiu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nasze usługi będą w pełni przystosowane do Twoich potrzeb. Transport VIP Wrocław.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska, które obsługujemy

slider-btn-design