Transfer lotniskowy | Gdańsk

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko w Gdańsku (GDN)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Gdańsku

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Gdańsku (GDN)

Lech Wałęsa to zasłużona postać w historii Polski, dlatego jego imię nosi obecnie jeden z większych portów lotniczych w kraju, czyli lotnisko w Gdańsku. Miasto to jest częścią większej aglomeracji określanej jako Trójmiasto. Dla wielu osób jest to serce północnej Polski. Prywatny transfer VIP z Gdańska będzie więc idealnym sposobem na rozpoczęcie podróży po tej części kraju. Wybór tej usługi sprawia, że po przylocie do Gdańska nie musisz tracić czasu i energii na szukanie wolnej taksówki lub innego transportu. Zamiast tego zyskasz pewność, iż samochód wraz z kierowcą będzie czekać na Ciebie tuż po wylądowaniu. Jest to możliwe dzięki perfekcyjnej organizacji transferów lotniskowych, która stała się priorytetem naszej firmy.

Dzięki naszym wysokiej jakości usługom transferu z lotniska w Gdańsku możesz mieć pewność, że Twoja podróż będzie bezpieczna. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w usługach transportu pasażerskiego VIP i jest zawsze zaangażowany w zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta. Dbamy o to, abyś dojechał do celu komfortowo i bez stresu.

 

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Gdańsk (GDN)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Gdańsku

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Transport lotniskowy vip w Gdańsku to usługa dla osób doceniających komfort oraz najwyższe możliwe standardy. Udało nam się wypracować optymalny schemat, który pozwala nam na zadbanie o każdy detal związany z takim transferem. Dlatego jesteśmy przygotowani na opóźnienia lotu lub inne nieprzewidziane sytuacje. Wszystko po to, abyś Ty nie musiał się nimi martwić.

Rezerwacją transferu lotniskowego VIP Gdańsk jest możliwa przy pomocy naszego systemu online. W trakcie rezerwacji poprosimy Cię o wprowadzenie do systemu danych dotyczących lotu, którym przybędziesz do Gdańska. Dzięki temu będziemy mogli śledzić jego przebieg w czasie rzeczywistym. W ten sposób będziemy od razu wiedzieć o ewentualnych problemach lub opóźnieniach związanych z lotem. Masz więc gwarancję, że takie sytuacje nie zakłócą realizacji zamówionego transferu VIP w Gdańsku. Nasz kierowca zawsze będzie na Ciebie czekać w hali przylotów tuż po wylądowaniu.

Kierowca będzie mieć przy sobie iPada, na którym wyświetli Twoje nazwisko lub logo Twojej firmy, dlatego szybko go rozpoznasz. Następnie udasz się wraz z nim wprost do samochodu. Po wejściu do środka możesz już w pełni odpocząć i zrelaksować się podczas jazdy. Oczywiście dołożymy wszelkich starań do tego, abyś mógł relaksować się w ulubiony sposób. Dlatego we wszystkich naszych samochodach zainstalowaliśmy szybkie sieci Wi-Fi. Ponadto zawsze możesz poprosić kierowcę o puszczenie Twojej ulubionej muzyki. Dobrej jakości nagłośnienie w samochodzie sprawi, że znane dźwięki będą brzmieć jeszcze lepiej. Co jasne, we wnętrzu samochodu znajdziesz także wodę w szklanych butelkach oraz słodkie przekąski.

Wszystkie opisane udogodnienia tworzą standard, który zapewni, że transfer lotniskowy VIP w Gdańsku będzie dla Ciebie niezwykle pozytywnym doświadczeniem. Co istotne, transfer z lotniska nie jest jedyną usługą, jaką możemy Ci zaoferować. W naszej ofercie znajdziesz również możliwość dłuższego wynajęcia samochodu z kierowcą w Gdańsku. Przy wyborze tej opcji samochód będzie do Twojej dyspozycji przez cały wybrany okres. Jest to znakomita alternatywa dla osób, które planują przebywać w okolicach Trójmiasta przez co najmniej kilka dni. W tym czasie będziesz mógł swobodnie korzystać z samochodu i dowolnie modyfikować swoje plany dotyczące podróży.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska, które obsługujemy

slider-btn-design