Transfer lotniskowy | Zielona Góra

Ekskluzywny transfer lotniskowy z / na lotnisko w Zielonej Górze (IEG)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Zielonej Górze

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko Zielona Góra (IEG)

Lotnisko w Zielonej Górze nie jest szczególnie dużym portem lotniczym, jednak jego lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Dość powiedzieć, że blisko lotniska przebiega ruchliwa autostrada A2, którą można dojechać między innymi do Warszawy, Łodzi, a nawet Berlina i innych niemieckich miast. Dlatego ruch na lotnisku w Zielonej Górze jest mimo wszystko spory. Z tego względu dobrym pomysłem będzie rezerwacja transferu lotniskowego z wyprzedzeniem. Dzięki temu możesz od razu zadbać o uzyskanie prywatnego transportu i uniknąć konieczności szukania wolnej taksówki albo innego dostępnego środka transportu. W naszej ofercie odnajdziesz wyjątkową usługą transferu lotniskowego VIP w Zielonej Górze. Jest to najlepsza i najwygodniejsza alternatywa dla osób, które cenią profesjonalizm oraz najwyższe możliwe standardy.

 

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Zielona Góra (IEG)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Zielonej Górze

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność, priorytetem było dla nas stworzenie nowej jakości pod względem organizacji transferów lotniskowych VIP. Wynikało to z przekonania, że nasi klienci zasługują na kompleksową obsługę oraz pełen komfort w czasie transferu. Dlatego takie założenie pozwoliło nam na opracowanie procedur, które dzisiaj z powodzeniem stosujemy w czasie realizacji transferów lotniskowych z Zielonej Góry. To właśnie starannie przygotowany plan oraz dbałość o detale gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość usług.

Aby było to możliwe, naszą pracę zaczynamy od podstaw. Jeżeli zarezerwujesz transfer lotniskowy VIP Zielona Góra, wyznaczymy do jego realizacji kierowcę dobrze znającego okoliczne drogi. Ponadto będziemy śledzić przebieg Twojego lotu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu będziemy mogli od razu dowiedzieć się o opóźnieniach lub innych problemach związanych z przylotem. W efekcie zyskujesz pewność, że zawsze będziemy na czas.

Kiedy wylądujesz w Zielonej Górze, nasz kierowca będzie już czekać na Ciebie w hali przylotów. W zależności od Twoich preferencji kierowca może mieć przy sobie tabliczkę powitalną z Twoim nazwiskiem lub logotypem reprezentowanej firmy. Co jasne, kierowca pomoże Ci w przeniesieniu bagaży wprost do samochodu. Następnie wyruszysz w podróż do wskazanego miejsca docelowego, a nasz kierowca zadba o wybór najszybszej i najbardziej komfortowej trasy.

W czasie drogi przygotowaliśmy dla Ciebie liczne udogodnienia. Przy realizacji transferów lotniskowych VIP dbamy o to, aby w naszych samochodach zawsze znajdowała się woda dostępna w szklanych butelkach, a także słodkie przekąski. Oczywiście zapewnimy Ci również stały dostęp do sieci Wi-Fi, abyś mógł wygodnie kontaktować się z kontrahentami lub spędzać czas w inny sposób. Jeśli lubisz słuchać muzyki w trakcie jazdy, kierowca może odtworzyć Twoją ulubioną playlistę. Wszystko po to, aby czas spędzony w podróży był dla Ciebie maksymalnie pozytywnym doświadczeniem.

Planujesz dłuższy pobyt w Zielonej Górze? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu samochodu z kierowcą Zielona Góra. Dzięki takiej usłudze możesz uzyskać wyłączny dostęp do wybranego pojazdu z kierowcą i to przez dłuższy czas. To z kolei zapewni Ci stuprocentową swobodę w planowaniu podróży.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska, które obsługujemy

slider-btn-design