Transfer lotniskowy | Szczecin-Goleniów

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko w Szczecinie (SZZ)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przez planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Szczecinie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko Szczecin-Goleniów (SZZ)

Port lotniczy Szczecin-Goleniów to najlepszy przystanek dla osób, które planują pobyt w północno-zachodniej części Polski. Lotnisko to mieści się w odległości niespełna 50 kilometrów od centrum Szczecina. W związku z tym warto z wyprzedzeniem zadbać o transfer lotniskowy do Szczecina. Oczywiście pod tym względem można wybrać jedną z kilku alternatyw. Jeżeli jednak zależy Ci na transporcie lotniskowym w klasie premium, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rezerwując usługę transportu lotniskowego w Szczecinie, masz pewność, że zadbamy o Twój komfort już od samego początku, gdy tylko wylądujesz w Szczecinie. Nasz elegancko ubrany kierowca będzie czekać na Ciebie w hali przylotów. Oczywiście kierowca będzie trzymać w dłoni tabliczkę lub iPada z Twoim nazwiskiem lub logo twojej firmy, abyś mógł szybko go odnaleźć. Następnie, pomoże Ci z bagażem i zaprowadzi Cię wprost do wnętrza zarezerwowanego pojazdu. Później możesz już wygodnie rozsiąść się i odpocząć podczas luksusowego transferu z lotniska do hotelu.

Ekskluzywny transfer na lotnisko w Szczecinie

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Szczecinie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Dlaczego powinieneś postawić akurat na transport VIP z lotniska Szczecin-Goleniów? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe możliwe standardy takiego przejazdu, dzięki czemu komfort podróży będzie niezrównany. W czasie drogi możesz zaspokoić swoje pragnienie, gdyż w naszych samochodach zawsze znajduje się woda, którą serwujemy w szklanych butelkach. Co więcej, rozmaite przekąski pozwolą na uspokojenie niewielkiego głodu.

Ponieważ zawsze śledzimy loty w czasie rzeczywistym, zawsze jesteśmy na czas i nie doliczamy żadnych opłat za opóźniony przylot. Wszyscy nasi kierowcy posługują się językiem angielskim oraz cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą.

Nasz luksusowy transfer z lotniska w Szczecinie to również gwarancja profesjonalizmu oraz szeroko rozumianej rzetelności. Pozwalamy na dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem, aby nasi pasażerowie mogli spokojnie przygotować się do nadchodzącej podróży. Oprócz tego, po dokonaniu rezerwacji zapewniamy kompleksowe wsparcie i obsługę klienta. Dzięki temu możemy śmiało zadeklarować, że nasz transfer lotniskowy VIP w Szczecinie to najlepsza i najbardziej kompleksowa usługa tego typu.

Dzisiaj to właśnie nasza firma uchodzi za lidera w branży luksusowego przewozu osób. Z naszej oferty korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i celebryci oraz politycy, a także przedstawiciele dyplomatyczni. Nie jest to przypadek, ponieważ takie osoby doceniają najwyższy standard gwarantowany przez nasz transport VIP. Nowoczesne i bogato wyposażone samochody marki Mercedes-Benz gwarantują maksymalną wygodę w czasie podróży. Z kolei doświadczeni szoferzy zadbają o to, aby taka podróż przebiegła w bezpieczny oraz komfortowy sposób.

Oprócz transferów lotniskowych w Szczecinie świadczymy także podobne usługi w innych polskich i europejskich miastach.

Jeśli czujesz, że transfer VIP z lotniska w Szczecinie to usługa skrojona pod Twoje potrzeby, już teraz zapraszamy do  kontaktu z nami lub rezerwacji online. Dopasujemy naszą usługę do Twoich indywidualnych oczekiwań oraz planu podróży.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska,
które obsługujemy

slider-btn-design