Transfer lotniskowy | Lublin

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko w Lublinie (LUZ)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przez planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Lublinie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Lublinie (LUZ)

Port lotniczy w Lublinie to jedno z mniejszych lotnisk w Polsce. Ma to jednak swoje plusy, gdyż w miejscowym terminalu rzadko kiedy panuje ogromny ruch. Z drugiej strony mniejsza popularność lotniska może pod pewnymi względami utrudniać organizację podróży, w tym np. transferu lotniskowego. Dlatego my odpowiadamy na potrzeby wymagających pasażerów, którzy szukają sprawdzonego transportu z lotniska w Lublinie.

Naszą propozycją nie jest zwykły transport, ponieważ stawiamy na transfery lotniskowe VIP o najwyższym możliwym standardzie. Co jasne, przy rezerwacji takiego przewozu umożliwiamy wybór pojazdu klasy premium, który gwarantuje komfort w czasie transportu do wybranego miejsca docelowego. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o satysfakcję naszych klientów na każdym etapie usługi. Jeżeli zarezerwujesz luksusowy transfer lotniskowy w Lublinie, nasz kierowca przywita Cię już w hali przylotów. Rozpoznasz go po trzymanej tabliczce lub iPadzie ze spersonalizowanym komunikatem. Ewentualne opóźnienia lotu nie będą dla nas problemem, ponieważ zawsze śledzimy lot w czasie rzeczywistym. Dlatego masz gwarancję tego, że zawsze będziemy na Ciebie czekać z pełną punktualnością.

Ekskluzywny transfer na lotnisko w Lublinie

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Lublinie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Po wylądowaniu wraz z kierowcą udasz się prosto do czekającego na parkingu pojazdu, w którym będziesz mógł odpocząć po podróży samolotem. Do Twojej dyspozycji w czasie transferu będzie woda podawana w szklanych butelkach oraz różne przekąski. Jeżeli chodzi o bagaże, nasi kierowcy zajmą się ich załadowaniem do samochodu oraz późniejszym dostarczeniem do hotelu.

To wszystko sprawia, że usługa transportu lotniskowego VIP w Lublinie jest przystosowana do oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających osób. Formularz rezerwacji pojazdu klasy premium stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ pozwala na zaplanowanie transferu lotniskowego w Lublinie z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu po zakończonej rezerwacji można skupić się na innych formalnościach związanych z podróżą, a my zajmiemy się kompleksową organizacją transportu z lotniska w Lublinie.

Dlaczego warto wybrać nasz luksusowy transfer lotniskowy Lublin? Ponieważ udało się nam wypracować najwyższe standardy dotyczące zarówno organizacji, jak i realizacji przewozów lotniskowych. Nasi pasażerowie mogą liczyć na maksymalny komfort oraz wygodę podczas takiej podróży, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych usług związanych z transferami. Toteż nasz transfer VIP w Lublinie stanowi doskonałe rozwiązanie między innymi dla: polityków, dyplomatów, przedsiębiorców, aktorów oraz celebrytów.

Ekskluzywny transfer z lotniska Lublin to tylko jedna z oferowanych przez nas usług. Działamy również w innych polskich miastach, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem oferowanych usług.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska,
które obsługujemy

slider-btn-design