Transfer lotniskowy | Bydgoszcz

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko w Bydgoszczy (BZG)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przez planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Bydgoszczy

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Bydgoszczy (BZG)

Port lotniczy Bydgoszcz (BZG) to jedno z najmniejszych lotnisk w całej Polsce. Może być jednak dobrym miejscem do rozpoczęcia podróży po centralnej części Polski. Aby jednak było to możliwe, warto zadbać o sprawdzony transfer lotniskowy w Bydgoszczy.

Luksusowy transport lotniskowy w Bydgoszczy to usługa przeznaczona dla tych najbardziej wymagających osób. Nasi klienci nie chcą godzić się na niskie standardy, które często cechują innych przewoźników. Dlatego my postanowiliśmy przenieść organizację transferów lotniskowych VIP na zupełnie nowy poziom.

Luksusowe samochody z miękkimi fotelami i wysokim standardem wyposażenia pozwalają zapewnić pasażerom komfort, o jaki trudno w przypadku innych form transportu. Ponadto nasze transfery lotniskowe VIP w Bydgoszczy są skrupulatnie zaplanowane. Nasi klienci mają możliwość rezerwacji transferu przy pomocy specjalnego formularza, który od razu wycenia daną podróż. Po wprowadzeniu danych dotyczących transportu VIP z lotniska Bydgoszcz wyznaczamy kierowcę do zrealizowania zamówionego kursu. Oczywiście kierowca jest ubrany w stosowny garnitur i zachowuje pełnię profesjonalizmu w czasie realizowania transportu.

Ekskluzywny transfer na lotnisko w Bydgoszczy

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Bydgoszczy

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Nasza usługa gwarantuje pełną elastyczność, ponieważ nasi kierowcy zawsze śledzą lot w czasie rzeczywistym. Dzięki temu nie trzeba informować nas o opóźnieniach. Kierowca zawsze będzie czekać po wylądowaniu w hali przylotów i od razu zapewni pomoc z bagażami. Co jasne, komfort naszych pasażerów jest dla nas najważniejszym priorytetem w codziennej działalności. Dlatego zadbaliśmy o to, aby transfer lotniskowy VIP z Bydgoszczy zapewniał dodatkowe udogodnienia. W naszych autach serwujemy krystalicznie czystą wodę, która znajduje się w szklanych butelkach. Ponadto nasi pasażerowie mogą zaspokoić mniejszy głód dzięki różnym przekąskom.

Szczegółowe planowanie transferu i dbałość o każdy detal sprawia, że nasza oferta pod wieloma względami przewyższa wszystkie konkurencyjne usługi. Dlatego jest to idealna opcja dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie oraz jakości organizowanego transferu z lotniska. Nasza oferta będzie świetnym wyborem dla: polityków, przedstawicieli rządu, dyplomatów, aktorów, artystów i celebrytów.

Potrzebujesz transportu z innego lotniska? W takim razie koniecznie sprawdź naszą pełną ofertę luksusowych transferów lotniskowych.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska,
które obsługujemy

slider-btn-design