Podróżuj w wielkim stylu: Luksusowe transfery lotniskowe w całej Polsce

 

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj online swój luksusowy transfer lotniskowy

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny transfer lotniskowy

Przy organizacji podróży samolotem powinieneś zadbać między innymi o znalezienie transferu lotniskowego. Nie musisz jednak korzystać z usług przypadkowych przewoźników lub liczyć na złapanie pierwszej lepszej taksówki. Zamiast tego możesz z wyprzedzeniem zarezerwować usługę transferu lotniskowego VIP i uzyskać gwarancję sprawdzonego transportu o najwyższym standardzie. Transfery lotniskowe premium to perfekcyjne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób. Obecnie obsługujemy transfery lotniskowe premium w całej Polsce i Europie. Przy wypełnieniu formularza rezerwacyjnego możesz więc wskazać dowolne lotnisko jako punkt rozpoczęcia usługi oraz dowolne miejsce docelowe, abyśmy mogli zorganizować dla Ciebie w pełni spersonalizowany transfer VIP.

Dzień przed rozpoczęciem transferu lotniskowego VIP, wyznaczamy kierowcę do jego realizacji. Zawsze dbamy o to, aby był to wykwalifikowany kierowca, który doskonale zna topografię danego obszaru. Co więcej, przykładamy ogromną wagę do kwestii aparycji oraz szeroko pojętego savoir-vivre’u. Dlatego możesz liczyć na to, że nasz personel zapewni Ci najwyższe standardy w czasie transferu.

Wynajem limuzyny z kierowcą w całej Polsce

Prywatne luksusowe usługi transportowe VIP

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy w VIP Transfers?

Przy rezerwacji transferu premium z lotniska możesz wybrać jeden z naszych luksusowych pojazdów. Zarezerwowany samochód będzie czekać na Twój przylot. Kierowca zaparkuje auto jak najbliżej wyjścia z lotniska, a sam uda się by przywitać Cię w hali przylotów. Zadbamy również o to, żeby żadna sytuacja losowa nie skomplikowała zamówionego transferu lotniskowego VIP. Zawsze śledzimy loty naszych Klientów w czasie rzeczywistym, dlatego jesteśmy przygotowani na ewentualne opóźnienia lub inne problemy związane z lotem. Możesz więc mieć pewność, że kierowca zawsze będzie czekać na Ciebie o umówionej porze w hali przylotów.

Podczas transportu samochodem premium z lotniska będziesz mógł zaznać najwyższego komfortu. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w miękkie i ergonomiczne fotele, które zapewnią wygodę nawet w czasie dłuższych podróży. Oprócz tego do Twojej dyspozycji będzie woda mineralna serwowana w szklanych butelkach oraz różne przekąski.

Nasza oferta transferów lotniskowych premium w Polsce obejmuje wszystkie największe lotniska. Po prostu wybierz interesujące Cię miasto i sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

choose-wrap2-back

Popularne lotniska,
które obsługujemy

slider-btn-design