Transfer lotniskowy | Kraków

Luksusowy transfer lotniskowy z / na lotnisko w Krakowie (KRK)

Bezstresowy transfer lotniskowy

W cenę przejazdu wliczamy 60 minut bezpłatnego czasu oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Zawsze na czas

Wszystkie loty naszych Klientów śledzimy w czasie rzeczywistym, dlatego nasi kierowcy zawsze są na czas na lotnisku.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać transfer lotniskowy aż do 12h przed planowanym przylotem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Zarezerwuj swój transfer lotniskowy VIP w Krakowie

Total distance 0 km
Total time 0 h 0 m
Choose a vehicle
Choose ride details Enter contact details
Choose a vehicle Booking summary

Agreements

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest VIP Transfers Sp. z o.o.
Enter contact details Book now

Thank you for your order

Pay via PayPal
You will be redirected to the payment page within 5 second.
Pay via Stripe
You will be redirected to the payment page within 1 second.

Ekskluzywny, prywatny transfer z / na lotnisko w Krakowie (KRK)

Kraków to drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce i zdecydowanie największe miasto w południowej części kraju. Dlatego to właśnie tutaj odbywają się liczne wydarzenia kulturalne, sportowe oraz konferencje biznesowe. Jeżeli więc planujesz podróż do Krakowa, zapraszamy do skorzystania z oferty naszych sprawdzonych transferów lotniskowych VIP. Przez lata działalności wprowadziliśmy takie usługi na zupełnie nowy poziom jakości. Teraz możesz liczyć na najwyższy komfort w czasie transferu z lotniska w Krakowie. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy luksusowe samochody oraz doświadczonych kierowców, którzy zadbają o to, aby Twój transfer lotniskowy VIP przebiegł z zachowaniem pełnej klasy oraz najwyższych standardów.

Czy nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednim wyborem? Jeżeli naprawdę cenisz swój czas i oczekujesz ekskluzywnego transportu, będzie to wręcz doskonała opcja. Dzięki naszym usługom nie musisz martwić się o szukanie w pośpiechu pierwszej wolnej taksówki lub organizowanie transportu za pomocą aplikacji. To my zadbamy o każdy detal transferu z lotniska w Krakowie, abyś Ty mógł po prostu odprężyć się i odpocząć w czasie podróży do hotelu w Krakowie lub innym mieście. Nasza oferta daje Ci gwarancję satysfakcji oraz jakości odpowiadającej nawet tym szczególnie wysokim wymaganiom.

Prywatny luksusowy transport z i na lotnisko Kraków Balice (KRK)

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Krakowie

Co otrzymujesz wybierając transfer lotniskowy z VIP Transfers?

Przede wszystkim otrzymujesz gwarancję tego, że zamówiony transfer lotniskowy z Krakowa będzie usługą dopiętą na ostatni guzik. Realizację każdego transferu planujemy z wyprzedzeniem, aby zadbać o wszystkie szczegóły. Natomiast w dniu zamówionego transportu lotniskowego z Krakowa będziemy śledzić przebieg Twojego lotu w czasie rzeczywistym. Nie musisz więc martwić się tym, że przez opóźnienia lub inne problemy będziesz miał kłopot z transportem. My zawsze będziemy dokładnie na czas, bo rzetelność to jeden z naszych najważniejszych priorytetów.

Kiedy wylądujesz w Krakowie, nasz kierowca będzie na Ciebie czekać w hali przylotów. Rozpoznasz go po tabliczce lub iPadzie z Twoim nazwiskiem. Następnie kierowca pomoże Ci z bagażami i zaprowadzi wprost do zamówionego samochodu. W czasie podróży do Twojej dyspozycji będzie woda mineralna serwowana w szklanych butelkach oraz słodkie przekąski.

Jeżeli chodzi o sam transport do Krakowa, realizacją Twojego transferu zajmie się sprawdzony kierowca, który bardzo dobrze zna topografię Małopolski. Dzięki temu wybierze on taką trasę, aby zapewnić szybki i możliwie najbardziej komfortowy przejazd. Wszystko po to, aby Twoje doświadczenie związane z podróżą do Krakowa było bliskie perfekcji.

Dlatego nie zostawiaj organizacji transferu lotniskowego z Krakowa na ostatnią chwilę. Już teraz zadbaj o swój komfort i wybierz luksusowy transport lotniskowy organizowany przez naszą firmę. Wysokie standardy świadczonych przez nas usług sprawiają, że nasza oferta jest dopasowana nawet do potrzeb tych najbardziej wymagających osób, takich jak: artyści, sportowcy, celebryci, politycy oraz pracownicy personelu dyplomatycznego.

choose-wrap2-back

Popularne lotniska, które obsługujemy

slider-btn-design