fbpx

Wynajem limuzyny z kierowcą | Kraków

Transport VIP Kraków

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Krakowie.


Przejrzyste ceny All-inclusive

Zawsze wiesz przed podróżą, ile zapłacisz za wynajem limuzyny z kierowcą.

Bezstresowy transfer lotniskowy

Nie ma pośpiechu. W cenę transferu lotniskowego zawsze wliczamy 60 minut bezpłatnego oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać usługę transportu VIP aż do 24h przez planowanym rozpoczęciem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Jesteś zainteresowany wynajmem limuzyny lub usługami transportowymi szytymi na miarę w Krakowie?

Skontaktuj się z nami.

Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć w ciągu 60 minut.
Kontakt

Odwiedzając Kraków, wynajmij luksusowy samochód z prywatnym kierowcą.

Planujesz podróż do Krakowa? Pamiętaj, że przez całą dobę jesteśmy dla Ciebie dostępni zarówno w Krakowie jak i całej Polsce. Z przyjemnością zapewnimy Ci nasze usługi transportowe w klasie Premium oraz VIP. Zarezerwuj transfer z lub do Krakowatransfer lotniskowy lub po prostu wynajmij limuzynę z prywatnym kierowcą na kilka godzin lub na cały dzień.

Nasz lokalny, wykwalifikowany kierowca zapewni Ci bezpieczną i bardzo komfortową podróż niezależnie od tego czy jedziesz na spotkanie biznesowe, do hotelu czy po prostu na zakupy. Wynajem samochodu z kierowcą w Krakowie na pewno ułatwi oraz uprzyjemni Ci przemieszczanie się po tym zatłoczonym mieście.

Transfer lotniskowy Kraków

Kraków jest bardzo zatłoczonym miastem i nie zawsze jest łatwo dostać się z lotniska do centrum miasta. Zamiast tracić czas i pieniądze szukając odpowiedniej taksówki na lotnisku, wybierz transfer lotniskowy w Krakowie z VIP Transfers. 

Podnieś poziom oraz komfort swojej podróży wybierając nasze usługi transportowe w Krakowie. Zapewnimy Ci bezstresowy transfer lotniskowy z lotniska Kraków Balice (KRK).

Usługi transportowe VIP w Krakowie

Oferowane przez nas usługi transportowe VIP w Krakowie spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę VIP, jesteśmy punktualni oraz rzetelni, a nasi kierowcy cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Dlatego tak wielu Klientów ceni sobie współpracę z nami. Oprócz zapewniania transportu VIP w Krakowie, oferujemy nasze usługi transportowe w całej Polsce oraz za granicą.