fbpx

Usługa Chauffeur.
Wynajem samochodu z kierowcą.

Wynajmij ekskluzywny samochód wraz z prywatnym szoferem. Możesz być pewien, że wynajem luksusowego samochodu z kierowcą w VIP Transfers wywrze niewyobrażalne wrażenie na Twoich Klientach. 

Wynajem samochodu z kierowcą

Wynajmij samochód z kierowcą w Krakowie, Polsce i całej Europie

Zdecydowanie naszą flagową usługą jest wynajem samochodu z prywatnym kierowcą (szoferem). Działamy na terenie zarówno Krakowa, Warszawy, jak i całej Polski i Europy. Usługa ta skierowana jest do osób wyjątkowo ceniących sobie komfort podróży. Z nami będzie on zapewniony na najwyższym poziomie.

Posiadamy nowoczesną flotę oraz wykwalifikowanych kierowców, którzy dołożą wszelkich starań, by Państwa podróż wynajętym samochodem z kierowcą odbyła się zgodnie z planem i bez jakichkolwiek przeszkód. Zaplanujemy najbardziej optymalną trasę i wyjdziemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Wynajem auta z kierowcą to jest to, na czym znamy się najlepiej!

Obsługujemy Klientów z Polski jak i zagranicy. Zapewniamy odbiór pasażerów z dowolnego miejsca w Polsce i w Europie. Nasi kierowcy posługują się m.in. językiem angielskim oraz hiszpańskim. Dodatkowo, dla umilenia Państwa podróży, w każdym samochodzie jest dostępny Internet Wi-Fi LTE oraz mineralna woda butelkowana.

W związku z tym, że każde zlecenie wynajmu auta z kierowcą jest inne i wymaga innych przygotowań, wycenę danego transportu z kierowcą ustalamy indywidualnie.

Realizujemy również transport VIP na najwyższym możliwym poziomie, wykorzystując nowoczesne limuzyny.

Popularne transfery z kierowcą jakie realizujemy:

Zarezerwuj

Nasz standard

  • Obszar działania: Europa
  • Kierowca ubrany w garnitur
  • Nowoczesna, luksusowa flota
  • Internet LTE na pokładzie samochodu
  • Wielojęzyczni kierowcy
  • Door-to-door
  • Najwyższa jakość świadczonych usług