Kraków

Wynajem samochodu z kierowcą

Transport VIP Kraków

Przejrzyste ceny All-inclusive

Zawsze wiesz przed podróżą, ile zapłacisz za wynajem limuzyny z kierowcą.

Bezstresowy transfer lotniskowy

Nie ma pośpiechu. W cenę transferu lotniskowego zawsze wliczamy 60 minut bezpłatnego oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać usługę transportu VIP aż do 24h przez planowanym rozpoczęciem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Odwiedzając Kraków, wynajmij luksusowy samochód z prywatnym kierowcą.

Kraków to czwarte pod względem wielkości miasto w Polsce. Jest to również zdecydowanie największa aglomeracja na południu kraju oraz niezwykle popularne miasto wśród zagranicznych turystów. Wiele osób przyjeżdża tutaj, aby zobaczyć słynny Wawel lub spędzić czas na przepięknej dzielnicy Kazimierza. Dlatego jedno jest pewne. Na ulicach Krakowa praktycznie nigdy nie jest pusto, bo życie trwa tutaj od świtu do późnego zmierzchu. Niestety, ma to także swoją negatywną stronę, ponieważ ogromny ruch utrudnia sprawne poruszanie się po mieście. Jeśli więc przyjeżdżasz do Krakowa i zależy Ci na sprawnym transporcie, usługa wynajmu samochodu z kierowcą może być idealnym rozwiązaniem. Jest to dużo pewniejsza, bardziej komfortowa oraz lepsza alternatywa w porównaniu do polegania na publicznym transporcie albo korzystania z usług zwykłych wypożyczalni samochodów. Wynajem auta z kierowcą w Krakowie to jedyna usługa, która zapewni Ci pełną decyzyjność logistyczną podczas pobytu w dawnej stolicy Polski.

Usługi transportowe VIP w Krakowie

Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci maksymalnej swobody i komfortu niezależnie od planu podróży. Dlatego przy wynajmie samochodu z kierowcą Kraków możesz wybrać jeden z naszych luksusowych pojazdów. Dodatkowo zadbamy o przydzielenie Ci kierowcy, który naprawdę dobrze zna Kraków oraz potrafi sprawnie poruszać się po miejscowych drogach. Nasze doświadczenie pokazało, że dobór właściwego kierowcy jest niezwykle ważny, ponieważ praktyczna znajomość okolicy zawsze sprawdza się lepiej niż całkowite poleganie na nawigacji GPS. Dzięki temu będziesz mógł liczyć nie tylko na sprawny transport, ale także zyskasz możliwość wprowadzania zmian do planu podróży. To wszystko powoduje, że usługa wynajmu samochodu z kierowcą w Krakowie będzie perfekcyjnie przystosowana do Twoich potrzeb. Nie musisz także przejmować się kwestią ewentualnej bariery językowej. Wszyscy nasi kierowcy płynnie porozumiewają się w języku angielskim, dzięki czemu będą mogli zaoferować Ci obsługę na najwyższym możliwym poziomie.

Transfer lotniskowy Kraków

Co istotne, zamówiona usługa wynajmu samochodu z kierowcą Kraków może idealnie łączyć się z dodatkowym transferem lotniskowym. Wielu naszych klientów wybiera właśnie miejscowe lotnisko imienia Jana Pawła II jako punkt startowy swojej podróży. Jednak w przeciwieństwie do transferu lotniskowego opcja wynajmu samochodu z kierowcą daje Ci możliwość nieograniczonego korzystania z pojazdu nawet przez kilka dni. Jest więc to zdecydowanie lepsza alternatywa dla wszystkich osób stawiających na elastyczność. Dzięki temu możesz bez obaw zaplanować spotkania biznesowe lub ułożyć harmonogram podróży zakładający odwiedzenie innych polskich miast. Co więcej, będziesz mógł robić to nawet podczas jazdy, ponieważ wszystkie nasze samochody są wyposażone w szybką sieć Wi-Fi, a także inne udogodnienia.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu samochodu VIP z kierowcą w innych polskich miastach. Obecnie świadczymy usługi na terenie całej Polski oraz kilku krajów sąsiadujących z Polską.

https://viptransfers.pl/wp-content/uploads/2023/04/transfer-fig.png
choose-wrap2-back