Wrocław

Wynajem samochodu z kierowcą

Samochód z kierowcą Wrocław

Przejrzyste ceny All-inclusive

Zawsze wiesz przed podróżą, ile zapłacisz za wynajem limuzyny z kierowcą.

Bezstresowy transfer lotniskowy

Nie ma pośpiechu. W cenę transferu lotniskowego zawsze wliczamy 60 minut bezpłatnego oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać usługę transportu VIP aż do 24h przez planowanym rozpoczęciem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Odwiedzając Wrocław, wynajmij limuzynę z prywatnym kierowcą.

Wrocław to jedno z największych polskich miast, które znajduje się w południowo-zachodniej części kraju. Lokalizacja Wrocławia jest bardzo korzystna pod względem planowania podróży. Miasto to mieści się bowiem w odległości nieco ponad 100 kilometrów od granicy polsko-czeskiej i około 150 kilometrów od granicy polsko-niemieckiej. Dlatego przyjazd do Wrocławia może być jednym z etapów większej podróży. Oczywiście sama długość pobytu jest istotna, ale nie zmienia ona faktu, że przy każdej podróży kluczowe znaczenie ma jej dobra organizacja. Poruszanie się po zatłoczonych miastach wymaga nie tylko planu, ale także stałego dostępu do odpowiedniego środka transportu. Dlatego jedną z najważniejszych usług w naszej ofercie jest wynajem samochodu z kierowcą we Wrocławiu. Przez lata udało nam się wypracować najwyższe możliwe standardy pod kątem realizacji takich usług. Dzięki temu stanowią one najlepsze rozwiązanie dla wszystkich podróżujących.

Samochód z prywatnym kierowcą Wrocław

Wynajem samochodu z kierowcą we Wrocławiu zapewnia dostęp do nowoczesnego pojazdu z bogatym wyposażeniem. Jest to bardzo ważny aspekt szczególnie przy okazji dłuższych wyjazdów. Podczas takich tras bogate wyposażenie pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu komfortu. Dodatkowo zadbaliśmy o to, aby nasi klienci mieli stały dostęp do różnych udogodnień. Jeśli ktoś chce skorzystać z urządzeń mobilnych, we wszystkich naszych pojazdach znajduje się sieć Wi-Fi. Jeżeli chodzi o odtwarzanie muzyki, specjalny system nagłośnienia zapewni wysoką jakość odtwarzanych utworów. Ponadto we wszystkich samochodach znajduje się woda podawana w szklanych butelkach oraz zestawy słodkich przekąsek.

Kolejnym ważnym atutem dotyczącym wynajmu samochodu z kierowcą Wrocław jest kompleksowe wsparcie ze strony doświadczonego szofera. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów wdrożyliśmy specjalne procedury dotyczące wyboru kierowców. Przede wszystkim dbamy o to, aby przy wynajmie samochodu z kierowcą we Wrocławiu mogli Państwo skorzystać z usług kierowcy, który regularnie jeździ po okolicznych drogach. Praktyczna znajomość okolicy sprawia, że taki kierowca jest w stanie lepiej planować trasę oraz omijać ewentualne utrudnienia. To z kolei wpływa na wyższe standardy podczas realizacji wspomnianej usługi. Ponadto nasi kierowcy zawsze przestrzegają wszelkich norm w zakresie savoir-vivre’u. Ich wysoka kultura osobista oraz odpowiednie maniery zagwarantują Państwu najwyższy możliwe standardy pod względem obsługi. Dodatkowo nasi kierowcy biegle mówią po angielsku, co pozwala nam na uniknięcie ewentualnej bariery językowej.

Transfer lotniskowy Wrocław

Jeśli planują Państwo przyjazd na Dolny Śląsk, usługa wynajmu limuzyny z kierowcą Wrocław z pewnością będzie dobrym wyborem. Co jasne, taką usługę można połączyć z transferami lotniskowymi z Wrocławia. Może to być zarówno pierwszy, jak i ostatni etap usługi. Niemniej sam obszar naszej działalności obejmuje wszystkie polskie miasta, a także wybrane miasta zagraniczne. Dlatego jesteśmy w stanie przystosować naszą ofertę do Państwa potrzeb. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego systemu rezerwacji samochodu.

https://viptransfers.pl/wp-content/uploads/2022/02/wroclaw_airport_MINI-e1694766409945.jpeg
choose-wrap2-back