Zakopane

Wynajem limuzyny z kierowcą

Transport VIP Zakopane

Przejrzyste ceny All-inclusive

Zawsze wiesz przed podróżą, ile zapłacisz za wynajem limuzyny z kierowcą.

Bezstresowy transfer lotniskowy

Nie ma pośpiechu. Jeśli podróżujesz z lotniska w Krakowie, w cenę transferu lotniskowego zawsze wliczamy 60 minut bezpłatnego oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać usługę transportu VIP aż do 24h przez planowanym rozpoczęciem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Wynajem samochodu z kierowcą Zakopane

Bez wątpienia Zakopane to najpopularniejszy górski ośrodek wybierany przez turystów przyjeżdżających do Polski. Zapierające dech w piersiach widoki oraz wspaniała atmosfera sprawiają, że kto raz tego zakosztował, z pewnością będzie chciał powrócić do Zakopanego.

 

 

Transfer VIP Warszawa - Zakopane

Oczywiście, jeśli planują Państwo podróż z Warszawy do Zakopanego również mogą Państwo na nas liczyć. Transfer z Warszawy do Zakopanego zwykle zajmuje około 5,5 godziny.

Oferowane przez nas usługi transportowe VIP w Zakopanem spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę VIP, jesteśmy punktualni oraz rzetelni, a nasi kierowcy cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Dlatego tak wielu Klientów ceni sobie współpracę z nami. Oprócz zapewniania transportu VIP w Zakopanem, oferujemy nasze usługi transportowe w całej Polsce oraz za granicą.

Transfer VIP Kraków - Zakopane

W VIP Transfers zapewnimy Państwu komfortowy przejazd do Zakopanego w nowoczesnym, klimatyzowanym samochodzie. Dzięki naszym kierowcom, całą podróż do Zakopanego spędzą Państwo w miłej atmosferze, z możliwością korzystania z bezprzewodowego Internetu LTE. Transfer z Krakowa do Zakopanego przeważnie zajmuje około 2 godziny, natomiast w weekendy czas takiego przejazdu może się wydłużyć nawet do 3 godzin.

Podnieś poziom oraz komfort swojej podróży wybierając nasze usługi transportowe w Zakopanem. Zapewnimy Ci bezstresowy transfer lotniskowy z lotniska Kraków Balice (KRK) do Zakopanego oraz z powrotem.

 

 

https://viptransfers.pl/wp-content/uploads/2023/04/transfer-fig.png
choose-wrap2-back