fbpx

Warszawa

Wynajem limuzyny z kierowcą

Wynajem limuzyny VIP

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Warszawie.

Przejrzyste ceny All-inclusive

Zawsze wiesz przed podróżą, ile zapłacisz za wynajem limuzyny z kierowcą.

Bezstresowy transfer lotniskowy

Nie ma pośpiechu. W cenę transferu lotniskowego zawsze wliczamy 60 minut bezpłatnego oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać usługę transportu VIP aż do 12h przed planowanym rozpoczęciem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Wynajmij w Warszawie luksusowy samochód z prywatnym kierowcą.

Jeśli wybierasz się do Warszawy, pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Z przyjemnością zapewnimy Ci nasze usługi transportowe w klasie Premium oraz VIP. Nasz lokalny, wykwalifikowany kierowca zapewni Ci bezpieczną i bardzo komfortową podróż niezależnie od tego czy jedziesz na spotkanie biznesowe, do hotelu czy po prostu na zakupy. Wynajem samochodu z kierowcą w Warszawie na pewno ułatwi oraz uprzyjemni Ci przemieszczanie się po zatłoczonym mieście.

Usługi transportowe VIP w Warszawie

Oferowane przez nas usługi transportowe VIP w Warszawie spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę VIP, jesteśmy punktualni oraz rzetelni, a nasi kierowcy cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Dlatego tak wielu Klientów ceni sobie współpracę z nami. Oprócz zapewniania transportu VIP w Warszawie, oferujemy nasze usługi transportowe VIP w całej Polsce oraz za granicą.

Prywatny transfer lotniskowy w Warszawie

Warszawa jest dość dużym miastem. Nie zawsze jest łatwo dostać się z lotniska do centrum miasta. Zamiast tracić czas i pieniądze szukając odpowiedniej taksówki na lotnisku, wybierz transfer lotniskowy VIP w Warszawie z VIP Transfers.

Podnieś poziom oraz komfort swojej podróży wybierając nasze usługi transportowe w Warszawie. Zapewnimy Ci bezstresowy transfer lotniskowy zarówno z lotniska Chopina (WAW), jak również z lotniska Warszawa – Modlin (WMI).

https://viptransfers.pl/wp-content/uploads/2023/04/transfer-fig.png
choose-wrap2-back