fbpx

Wynajem limuzyny z kierowcą | Warszawa

Transport VIP Warszawa

Wynajem limuzyny z prywatnym kierowcą w Warszawie.


Przejrzyste ceny All-inclusive

Zawsze wiesz przed podróżą, ile zapłacisz za wynajem limuzyny z kierowcą.

Bezstresowy transfer lotniskowy

Nie ma pośpiechu. W cenę transferu lotniskowego zawsze wliczamy 60 minut bezpłatnego oczekiwania kierowcy w hali przylotów.

Bezpłatne odwołanie

Możesz bezpłatnie odwołać usługę transportu VIP aż do 24h przez planowanym rozpoczęciem, a w wyjątkowych sytuacjach nawet później.

Jesteś zainteresowany wynajmem limuzyny lub usługami transportowymi szytymi na miarę w Warszawie?

Skontaktuj się z nami.

Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć w ciągu 60 minut.
Kontakt

Wynajmij w Warszawie luksusowy samochód z prywatnym kierowcą.

Jeśli wybierasz się do Warszawy, pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Z przyjemnością zapewnimy Ci nasze usługi transportowe w klasie Premium oraz VIP. Nasz lokalny, wykwalifikowany kierowca zapewni Ci bezpieczną i bardzo komfortową podróż niezależnie od tego czy jedziesz na spotkanie biznesowe, do hotelu czy po prostu na zakupy. Wynajem samochodu z kierowcą w Warszawie na pewno ułatwi oraz uprzyjemni Ci przemieszczanie się po zatłoczonym mieście.

Transfer lotniskowy Warszawa

Warszawa jest dość dużym miastem. Nie zawsze jest łatwo dostać się z lotniska do centrum miasta. Zamiast tracić czas i pieniądze szukając odpowiedniej taksówki na lotnisku, wybierz transfer lotniskowy VIP w Warszawie z VIP Transfers. 

Podnieś poziom oraz komfort swojej podróży wybierając nasze usługi transportowe w Warszawie. Zapewnimy Ci bezstresowy transfer lotniskowy zarówno z lotniska Chopina (WAW), jak również z lotniska Warszawa – Modlin (WMI).

Usługi transportowe VIP w Warszawie

Oferowane przez nas usługi transportowe VIP w Warszawie spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę VIP, jesteśmy punktualni oraz rzetelni, a nasi kierowcy cechują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Dlatego tak wielu Klientów ceni sobie współpracę z nami. Oprócz zapewniania transportu VIP w Warszawie, oferujemy nasze usługi transportowe w całej Polsce oraz za granicą.