Transfer do Zakopanego

Szybki i wygodny transport z dowolnego miejsca w Polsce i Europie do Zakopanego

Transfer z i do Zakopanego

Zakopane to najpopularniejszy górski ośrodek wybieranym przez turystów przyjeżdżających do Polski. Zapierające dech w piersiach widoki oraz wspaniała atmosfera sprawiają, że kto raz tego zakosztował, z pewnością będzie chciał powrócić do Zakopanego.

Dlaczego wybrać transfer do Zakopanego w VIP Transfers?

W VIP Transfers zapewnimy Państwu komfortowy przejazd do Zakopanego w nowoczesnym, klimatyzowanym samochodzie. Dzięki naszym kierowcom, całą podróż do Zakopanego spędzą Państwo w miłej atmosferze z możliwością korzystania z bezprzewodowego Internetu LTE. Transfer do Zakopanego przeważnie zajmuje około 2 godzin.

Często wybieraną opcją transferu jest bezpośredni transfer z lotniska Kraków Balice do Zakopanego. Jest to kompleksowa usługa, która oprócz samego przejazdu do Zakopanego zawiera w sobie również odbiór pasażera z hali przylotów. Nasz kierowca będzie czekał ze spersonalizowaną tabliczką, co ułatwi odnalezienie się na lotnisku. Od początku do końca transferu do Zakopanego, kierowca zapewni pomoc z bagażami oraz chętnie doradzi co zobaczyć lub gdzie zjeść smacznie zarówno w Zakopanem jak i Krakowie. 

Zarezerwuj

Nasz standard

  • Kierowca ubrany w garnitur
  • Nowoczesna, luksusowa flota
  • Internet LTE na pokładzie samochodu
  • Wielojęzyczni kierowcy
  • Door-to-door
  • Najwyższa jakość świadczonych usług

Popularne trasy do Zakopanego

Transfer Kraków – Zakopane

Transfer Warszawa – Zakopane

Transfer Katowice – Zakopane

Transfer Wrocław – Zakopane