fbpx

Prywatny transfer Kraków – Zakopane

Prywatny transport VIP z lotniska Kraków Balice lub centrum Krakowa do Zakopanego

Prywatny transfer z Krakowa do Zakopanego

Profesjonalny, prywatny transport z lotniska Kraków Balice do Zakopanego

Zakopane to najpopularniejszy górski ośrodek wybieranym przez turystów przyjeżdżających do Polski. Zapierające dech w piersiach widoki oraz wspaniała atmosfera sprawiają, że kto raz tego zakosztował, z pewnością będzie chciał powrócić do Zakopanego.

Dlaczego wybrać transfer do Zakopanego z VIP Transfers?

W VIP Transfers zapewnimy Państwu komfortowy przejazd do Zakopanego w nowoczesnym, klimatyzowanym samochodzie. Dzięki naszym kierowcom, całą podróż do Zakopanego spędzą Państwo w miłej atmosferze z możliwością korzystania z bezprzewodowego Internetu LTE. Transfer z Krakowa do Zakopanego przeważnie zajmuje około 2 godzin.
Często wybieraną opcją transferu jest bezpośredni transfer z lotniska Kraków Balice do Zakopanego. Jest to kompleksowa usługa, która oprócz samego przejazdu do Zakopanego zawiera w sobie również odbiór pasażera z hali przylotów. Nasz kierowca będzie czekać ze spersonalizowaną tabliczką powitalną, co ułatwi odnalezienie się na lotnisku. Od początku do końca transferu do Zakopanego, kierowca zapewni pomoc z bagażami oraz chętnie doradzi co zobaczyć lub gdzie zjeść smacznie zarówno w Zakopanem jak i Krakowie. 

 

Napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp: +48 574 254 347

Kliknij, by zacząć pisać

Cena od 399,00 PLN


za transfer w jedną stronę Mercedesem E-Class
Rezerwuj