fbpx

Transfer do Warszawy | Wynajem samochodu z kierowcą Warszawa

Szybki i wygodny transport z dowolnego miejsca w Polsce i Europie do Warszawy

Transfer z i do Warszawy

Warszawa jako największe miasto w Polsce oraz jej stolica przyciąga każdego miesiąca tysiące turystów, jak również inwestorów oraz klientów biznesowych. Niejednokrotnie powstaje potrzeba szybkiego przemieszczenia się pomiędzy Warszawą a innymi miastami i lotniskami w Polsce, by na czas zdążyć na umówione spotkanie lub lot. W związku z tym zapewniamy naszym Klientom niezawodny, profesjonalny, szybki i luksusowy transfer do Warszawy oraz z Warszawy do jakiegokolwiek miasta w Polsce oraz Europie.

Dlaczego wybrać transfer do Warszawy w VIP Transfers?

W VIP Transfers zapewnimy Państwu luksusowy przejazd do Warszawy w nowoczesnej, klimatyzowanej limuzynie. Dzięki naszym kierowcom, cały transfer do Warszawy spędzą Państwo w miłej atmosferze z możliwością korzystania z bezprzewodowego Internetu LTE. Transfer do Warszawy z Krakowa przeważnie zajmuje około 4 godzin.

Często wybieraną opcją transferu jest bezpośredni transfer z lotniska Kraków Balice do Warszawy. Jest to kompleksowa usługa, która oprócz samego transferu do Warszawy zawiera w sobie również odbiór pasażera z hali przylotów. Nasz kierowca będzie czekał ze spersonalizowaną tabliczką powitalną, co z pewnością ułatwi odnalezienie się na lotnisku. Od początku do końca transferu do Warszawy, kierowca zapewni pomoc ze wszystkimi bagażami oraz chętnie doradzi co zobaczyć lub gdzie zjeść smacznie zarówno w Warszawie jak i Krakowie. 

Zarezerwuj

Nasz standard

  • Kierowca ubrany w garnitur
  • Nowoczesna, luksusowa flota
  • Internet LTE na pokładzie samochodu
  • Wielojęzyczni kierowcy
  • Door-to-door
  • Najwyższa jakość świadczonych usług

Popularne trasy do Warszawy