fbpx

Forum Ekonomiczne 2019

Wybierz najlepszą opcję transportu VIP na Forum Ekonomiczne 2019. 

3 – 5 września 2019, Krynica-Zdrój

Forum Ekonomiczne to jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń w Polsce. Każdego roku na Forum Ekonomiczne do Krynicy-Zdroju przyjeżdzają tysiące delegatów z wielu krajów z całego świata. Wśród gości Forum można spotkać m.in. prezydentów, premierów, ministrów, prezesów największych przedsiębiorstw oraz mnóstwo dziennikarzy.
Dlatego, jak co roku, VIP Transfers jest kluczowym partnerem w zapewnieniu transportu VIP na Forum Ekonomiczne dla wielu ważnych gości.
W tym roku, z myślą o wszystkich uczestnikach oraz ważnych Gościach Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, postanowiliśmy przygotować specjalną, ujednoliconą ofertę usług transportowych VIP na transfery między Krakowem a Krynicą oraz Katowicami i Krynicą.

Transfer w jedną stronę na trasie Kraków <-> Krynica-Zdrój

*ceny netto (należy doliczyć VAT 8%)

Mercedes E-Class

650,00 PLN


Zarezerwuj i zapłać za pomocą szybkiej płatności online

Aby zakupić transfer w dwie strony, wystarczy wybrać ilość: „2” oraz w dodatkowych komentarzach podać szczegóły odnośnie każdego transferu.

Mercedes V-Class

1000,00 PLN

Mercedes S-Class

1500,00 PLN

Transfer w jedną stronę na trasie Katowice <-> Krynica-Zdrój

*ceny netto (należy doliczyć VAT 8%)

Mercedes E-Class

1200,00 PLN

Mercedes V-Class

1700,00 PLN

Mercedes S-Class

2600,00 PLN

Czego można się spodziewać korzystając z usług transportowych VIP Transfers?

Przede wszystkim otrzymują Państwo profesjonalną, rzetelną oraz kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Wszystkie używane przez nas limuzyny są nowe, luksusowe oraz niezwykle komfortowe. Nasi kierowcy są niesamowici! Dokładają wszelkich starań, by Pasażerowie nie tylko dojechali bezpiecznie do celu, ale również delektowali się całą podróżą, słuchając ulubionej muzyki, czy oglądając najnowszy epizod popularnego serialu.

 

Jesteśmy do Państwa usług!