fbpx

TOP 3 najbardziej luksusowych limuzyn świata

Są kwintesencją luksusu. Efektowny design, przyciemniane szyby, wyrafinowane wykończenia wnętrz (wykorzystujące najlepsze materiały  z aluminium, szlifowaną stalą, włóknem węglowym i naturalną skórą na czele), nowoczesne systemy gwarantujące pasażerom najwyższy komfort oraz znakomitą rozrywkę. Wszystko to uzupełniają ekskluzywne dodatki i innowacyjne rozwiązania projektowane przez najlepszych inżynierów.

Przedstawiamy TOP 3 najbardziej luksusowych limuzyn świata. Tych samochodów po prostu nie da się nie zauważyć!

Rolls-Royce Phantom

8 generacja najbardziej znanej limuzyny świata

Najnowszy Rolls-Royce Phantom to coś więcej niż samochód. Limuzyna projektowana jest w najdrobniejszych szczegółach przez zespół Rolls-Royce. Ogromne możliwości konfiguracyjne pozwalają stworzyć auto swoich marzeń – efektowne i luksusowe.

Ósmą generację słynnej angielskiej limuzyny okrzyknięto mianem najcichszego samochodu świata. Odpowiednią moc (570 KM) gwarantuje silnik V12 o pojemności 6,75 l. Przyspieszenie do setki Phantom osiąga już w 5 sekund. Samochód jest naszpikowany najnowszymi rozwiązaniami inżynierskimi. W limuzynie zastosowano 8-biegową automatyczną skrzynię biegów ZF, która wykorzystuje dane przesyłane z nawigacji satelitarnej, a zawieszenie zbiera informacje z kamer o stanie nawierzchni. Dzięki temu najnowszy Rolls-Royce Phantom płynnie pokonuje wszystkie zjazdy i zakręty. Wieczorem kierowcy towarzyszą laserowe światła przednie o zasięgu sięgającym aż 600 m.

Powiew luksusu widoczny jest także we wnętrzu. Na deskę rozdzielczą trafiła tafla szkła hartowanego, a w tle króluje… dowolnie wybrane dzieło sztuki.

Mercedes-Maybach S 600 Pullman

Mercedes-Maybach Pullman zadebiutował pod koniec 2014 roku na targach motoryzacyjnych w Genewie.  Limuzyna oznaczona jako S 600 Pullman ma nadwozie o długości 6,5 m i ekskluzywnie wykończoną kabinę. Szoferkę od foteli pasażerów oddziela elektrycznie sterowana szyba, a do dyspozycji pasażerów pozostają 4 regulowane fotele – 2 przodem do kierowcy i 2 tyłem do kierunku jazdy.

Pod maską pracuje 6-litrowy silnik V12 biturbo o mocy 530 KM. Samochód osiąga prędkość do 210 km/h.

Bentley Mulsanne II

Bentley Mulsanne II to odświeżona wersja brytyjskiej limuzyny, która na rynek trafiła w 2010 roku. Efektowne nadwozie ma 5,5 m długości, pod maską pracuje silnik wyposażony w 2 turbosprężarki (moc 512 KM)  i spalający około 16 l/100 km. Automatyczna skrzynia biegów jest 8-stopniowa, a przyspieszenie do setki samochód osiąga w 4,9 s (maksymalna prędkość to ponad 300 km/h). Wnętrze zostało wykończone najlepszymi materiałami, które podkreślają luksusowy charakter pojazdu.

W VIP Transfers z wielką przyjemnością zapewnimy wszystkim chętnym transport samochodami z najwyższej półki.