Wynajem auta z prywatnym kierowca

Wynajem samochodu z kierowcą Kraków, Warszawa, Wrocław

Wynajem luksusowego samochodu z prywatnym kierowcą w Krakowie i całej Europie

Zdecydowanie naszą flagową usługą jest wynajem samochodu z prywatnym kierowcą. Działamy na terenie zarówno Krakowa, Warszawy, Wrocławia jak i całej Europy. Usługa ta skierowana jest do Klientów wyjątkowo ceniących sobie komfort podczas podróży. Z nami będzie on zapewniony na najwyższym poziomie.

Posiadamy nowoczesną flotę oraz wyspecjalizowanych kierowców, którzy dołożą wszelkich starań, by Państwa podróż wynajętym samochodem z chauffeurem odbyła się zgodnie z planem i bez przeszkód. Zaplanujemy najbardziej optymalną trasę i wyjdziemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Wynajem auta z kierowcą to jest to, co robimy najlepiej!

Wynajem luksusowego samochodu z kierowcą w VIP Transfers wywrze niewyobrażalne wrażenie na Klientach biznesowych oraz całym otoczeniu. 

Obsługujemy Klientów z Polski jak i zagranicy. Zapewniamy odbiór gości z dowolnego miejsca w Polsce i w Europie. Nasi kierowcy posługują się m.in. językiem angielskim oraz hiszpańskim. Dla umilenia Państwa podróży w każdym samochodzie jest dostępny Internet Wi-Fi LTE oraz mineralna woda butelkowana.

W związku z tym, że każde zlecenie wynajem auta z kierowcą jest inne, wycenę danego przejazdu z kierowcą ustalamy indywidualnie.

Zapytaj o wycenę