Flota

W VIP Transfers Business Transport dokładamy wszelkich starań, by nasze luksusowe samochody w Krakowie i innych miastach zapewniały naszym Klientom komfort na najwyższym poziomie. W naszej flocie luksusowych samochodów znajdą Państwo m.in:

 BMW 5

Wynajem BMW serii 5 z kierowcą. BMW 5 to prawdziwa limuzyna niemieckiego koncernu z Monachium. Jej przestronne wnętrze, dynamiczny silnik diesla i niezwykły komfort podróży to tylko kilka zalet jakie ją cechują.

Skoda Superb

Wynajem Skoda Superb III z kierowcą. Skoda Superb to zdecydowanie najbardziej luksusowy model samochodu od niemieckiego koncernu. Dynamika, niesamowity komfort podróży – czego jeszcze potrzeba?

Mercedes S Klasa

 

Wynajem Mercedes S Klasa z kierowcą. Tego modelu Mercedesa nie trzeba nikomu przedstawiać. S Klasa to najbardziej luksusowy model limuzyny od Mercedesa. Funkcja masażu, panoramiczny dach to tylko dwie spośród dziesiątek udogodnień, dzięki którym Twoja podróż odbędzie się na najwyższym poziomie. To po prostu luksus w czystej postaci.

Audi Q7

Wynajem Audi Q7 z kierowcą. Audi to klasa sama w sobie. Wynajmij SUV PREMIUM Audi Q7 i ciesz się niewiarygodną wygodą podczas podróży.

Mercedes-Benz V CLASS

Wynajem Mercedes V CLASS z kierowcą. V Klasa to najbardziej luksusowy VAN od Mercedesa. Samochód przeznaczony przede wszystkim dla VIP-ów. Komfort podróży na najwyższym poziomie.

 

Jeżeli wśród powyżej wymienionych samochodów nie znaleźli Państwo swojego wymarzonego środka transportu, nic straconego! Proszę do nas napisać, jaki samochód Państwa interesuje, a my prześlemy spersonalizowaną ofertę.